wtorek, 30 listopada 2010

andrzejkowe moje dosje:)

Czwartek- moje

Energia: męska
Planeta: Jowisz
Kolor: purpurowy, błękit królewski
Drzewo: dąb

Magiczne działania: szczęście, sztuka lekarska, honor, powodzenie, rozwój, ekspansja, hojność, męska płodność, spełnione marzenia, starsi ludzie, sprawy prawne, zdrowie, honor, bogactwo, stroje, pragnienia, męskie zawody, duchowe osiągnięcia, dobry mediator, dyplomata.

Jowisz opiekuje się tobą, nie trzeba do szczęścia niczego więcej. Szacunek, uznanie, powodzenie masz zapewnione. Dobrą pozycję w życiu zawodowym i zadowolenie w sferze materialnej. Dodając jeszcze do tego twoje ciepło i serdeczność, będzie ci się wiodło.

Zawsze jesteś we właściwym miejscu o właściwej porze. Los ci sprzyja. Umiesz sobie poradzić w każdej sytuacji. Jesteś koleżeński i sprawiedliwy. Bestia wchodzi w ciebie, jak widzisz, że komuś dzieję się krzywda.

Odważny, śmiały, pewny siebie kroczysz przez życie ze ślicznym uśmiechem. Niech cię tylko pycha nie zgubi, bo masz do tego predyspozycje...

3 komentarze:

 1. Jakoś nie mam serca do andrzejkowych wróżb i przepowiedni. Mój, wg horoskopów, najlepszy rok, był do bani. Sama sobie więc wróżę ... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. no to Kapeluszu, zakotwiczę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. miło mi Beatko, witaj u mnie,

  myszko, ja też już wyrosłam z wrozb, a szkoda, ileżbylo radosci z wylewania wosku, no cóż, zycie....
  miłego jutra obydwu paniom

  OdpowiedzUsuń